Greenfuel-přestavby na LPG

Greenfuel Company s.r.o. je firma, která má dlouholetou tradici a bohaté zkušenosti a praxi v přestavbách vozidel na pohon LPG. Majitel firmy pan Michal Outrata má i osobní letité zkušenosti s přestavbami v zahraničí. Pracoval v několika firmách zabývajících se přestavbami na LPG ve Velké Británii. Prošel pozicemi od základního mechanika, až po vedoucího celého provozu.
Greenfuel přestavba na LPG

V současné době je firma Grrenfuel Company s.r.o. autorizovaným hlavním dealeGreenfuel autogas Prinsrem světoznámé značky Prins pro Českou republiku. Holandská značka Prins je světovým leaderem v oboru alternativních pohonů vozidel na LPG i CNG.

V srpnu 2015 se firma Greenfuel Company s.r.o. stala partnerem české firmy Gasinsight s.r.o.. Gasinsight s.r.o. je výhradním distributorem ambiciózní značky LPGTECH pro Českou republiku. Naše firma nyní může nabízet levnější alternativu kvalitního systému vstřikování plynu se zárukou 5 let. Toto je skvělá zpráva pro zákazníky, kteří upřednostňují lacinější variantu přestavby LPG. LPGTECH nabízí jistotu perfektní funkčnosti i rychlého a dostupného servisu. Boduje také levnými díly a spotřebním materiálem jako jsou např. filtry LPG.
Greenfuel LPGPROFI

Díky spolupráci Greenfuel s Gasinsight nyní nabízíme široké možnosti zajištění náhradních dílů a montážního materiálu pro LPG nebo CNG.  Tato nabídka platí pro všechny možné značky a výrobce plynových systémů pro automobily.

Obraťe se s důvěrou na nás! Garantujeme profesionální přístup a Vaší spokojenost!